Polski English

Wydział Chemii

Wiadomości Chemiczne Polskie Towarzystwo Chemiczne MNiSW

Faculty of Chemistry UWr

ul. F. Joliot-Curie 14

50-383 Wrocław
woj. dolnośląskie

Poland


NIP (TAX number): PL8960005408

REGON: 000001301



 




Dean's Office:

tel. +48 71 375 72 57

fax +48 71 328 23 48

Student's Office:

Agnieszka Kalajew, M.Sc.
tel. +48 71 375 72 90

Joanna Molenda, M.Sc.
tel. +48 71 375-72 91

Paulina Sozańska, M.Sc.
tel. +48 71 375 72 92

fax +48 71 375-74-20

dziekanat@chem.uni.wroc.pl

Financial Section:

tel.+48 71 375 73 02, room 8
 

Hanna Skornowicz, M.Sc.
hanna.skornowicz@chem.uni.wroc.pl

Monika Papierz, M.Sc.
monika.papierz@chem.uni.wroc.pl

Helena Iwan
helena.iwan@chem.uni.wroc.pl

Anna Butra
anna.butra@chem.uni.wroc.pl




Supply

Bogdan Kafel
tel. +48 71 375 73 40



Building Administrator

Wojciech Boner, room 41
tel. +48 71 375 73 62


Scientific Secretary

Grażyna Kluczewska, room 8c
tel. +48 71 375 73 49

grazyna.kluczewska@chem.uni.wroc.pl



European Union Projects Bureau
Zbigniew Hylak, room 712
tel. +48 71 375 72 10



Technical Section

Henryk Szczepański, room 26
tel. +48 71 375 72 71

henryk.szczepanski@chem.uni.wroc.pl



Fire and Safety

Anna Iwanowska, room 141
tel. +48 71 375 73 87
anna.iwanowska@chem.uni.wroc.pl
 



Reagents Storage

Dr. Jerzy Kołodziejczak, room 40
tel. +48 71 375 74 00

lech.piekarski@chem.uni.wroc.pl

Piotr Piekarski, M.Sc.,room 40
tel. +48 71 375 72 70

piotr.piekarski@chem.uni.wroc.pl


Library

tel. +48 71 375 73 65, room 103

biblioteka@chem.uni.wroc.pl

Janina Trzeciak, M.Sc.
Kazimiera Lukjan, M.Sc.
Joanna Czyrek, M.Sc.



IT Network Administrator
Mail and web servers Administrator

Dr. Andrzej Gniewek, room 108a
tel. +48 71 375 73 15

andrzej.gniewek@chem.uni.wroc.pl