Nagroda INWES dla dr Anny Szemik

18.11.2011
Dr hab. Anna Szemik-Hojniak z naszego Wydziału została uhonorowana nagrodą INWES
Dr hab. Anna Szemik-Hojniak z naszego Wydziału została uhonorowana nagrodą Distinguished Service Award 2002-2011 za pracę w międzynarodowej korporacji INWES (International Network of Women Engineers and Scientists  , w której pełniła funkcję Dyrektora Zarządu INWES na region Europy Wschodniej w latach 2002-2011. Przez kilka lat sprawowała kierowniczą rolę (Chair) Komitetu Programowego a następnie była członkiem Komitetu Nominacyjnego, który ustalił kryteria i opracował dokładne procedury wyborów Dyrektorów Zarządu.
Pani doktor, uczestniczyła w tym okresie w większości światowych spotkań INWES, zawsze wygłaszając odpowiednie referaty a po powrocie dzieliła się ze społecznością akademicką informacjami i obserwacjami z różnych miejsc świata pisząc artykuły do Przeglądu Uniwersytetu Wrocławskiego i organizując ciekawe wystawy fotograficzne na Wydziale Chemii i w Gmachu Głównym Uniwersytetu („Kenia”, „Korea Południowa”).

Więcej o organizacji INWES

Data ostatniej modyfikacji: 18.11.2011 godzina: 12:08:07