Polski English

Wydział Chemii

Wiadomości Chemiczne Polskie Towarzystwo Chemiczne MNiSW

Rekrutacja - rok akademicki 2017/2018

04.03.2017
Zarejestruj się już dziś!

Internetowa Rejestracja Kandydatów znajduje się pod adresem: http://irka.uni.wroc.pl/

Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się pod adresem: http://www.rekrutacja.uni.wroc.pl/

Standardy wymagań do rozmowy kwalifikacyjnej dla kandydatów ze „starą maturą” na studia I stopnia (pobierz).

Rekrutacja na studia chemiczne stacjonarne:

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna
ul. F. Joliot-Curie 14, 50-383 Wrocław

Kontakt dla Kandydatów
rekrutacja@chem.uni.wroc.pl
tel. 71 375 72 92 (dyżury WKR będą podane później)
 
Przewodnicząca WKR
dr Magdalena Rok
magdalena.rok@chem.uni.wroc.pl
tel. 71 375 7283

Wiceprzewodnicząca WKR
dr Anna Pyra
anna.pyra@chem.uni.wroc.pl
tel. 71 375 7240

Sekretarz WKR
dr Justyna Krupa
justyna.krupa@chem.uni.wroc.pl
tel. 71 375 7354

Sekretarz WKR
dr Magdalena Pagacz-Kostrzewa
magdalena.pagacz-kostrzewa@chem.uni.wroc.pl
tel. 71 375 7348

Sekretarz WKR
dr Andrzej Burakowski
andrzej.burakowski@chem.uni.wroc.pl
tel. 71 375 7235

Data ostatniej modyfikacji: 04.03.2017 godzina: 20:57:36